HAKKIMIZDA

AXAPOS SİSTEM PROFESYONEL BARKOD OTOMASYON VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Kurumumuz içerisinde bir çok çözüm yolu barındırma konusunda son derece başarılı oluyoruz. Perakende sektöründeki tüm işletmeler için gerek yurt dışı gerek yurt içi iş gücü kullanarak sorunlarını çözme ve istedikleri çözüme ulaştırmak için amatör bir ruhla çalışan ekibimiz sayesinde sorunlarını çözmekteyiz. Tüm şirket ekibimiz genç ve azimli arkadaşlardan oluşmaktadır. Bu sayede çıkabilecek sorunlara karşı 7×24 destek vermemizi sağlamaktadır.

Kendi yazılımlarını üreten firmalar arasında yer almaktayız. Yazılım arge ekibimiz tarafından yazılmaktadır. Özel projeler de yurt dışı kaynaklı iş gücü de kullanmaktayız.

AXAPOS yazılım programı ile perakende sistemi ve toptancı sistemi olarak kullanılan yazılımdır. Genel özellikleri itibari ile ön muhasebe, stok, cari, kasa, satış, imalat, personel takiplerini yapmaktadır. Merkezi yapı ve Şube yapısı mevcuttur. Tek merkezden bütün şubelerin tüm verileri tek ekrandan takip yapılabilmektedir. Tüm dünya dillerinde bu yazılımız çalışmaktadır.

AXAPOS  yazılım programı ile Restoran, Cafe, Bar, Pastane, Kahve zincirleri, Otel, Kulüp, Dernek, Okul kantinleri ve benzeri noktalarda adisyon otomasyon sistemi olarak kullanılan yazılımdır. Genel özellikleri itibari ile  ön muhasebe, stok, cari, kasa, satış, masaya sipariş, self servis, sipariş takibi, paket sipariş, imalat, personel takiplerini yapmaktadır. Tüm dünya dillerinde bu yazılımız çalışmaktadır.

AXAPOS  Menu yazılım programı ile Restoran, Cafe, Bar, Pastane, Kahve zincirleri, Otel, Kulüp, Dernek, Okul kantinleri ve benzeri noktalarda siparişli dijital tablet menü olarak kullanılan yazılımdır. AXAPOS  Menu Dijital tablet menü yazılımı tek merkez üzerinde binlerce tablet çalıştırma özelliği ve hızlı sorunsuz çalışması ile tercih edilme sebebidir.

AXAPOS Shopping yazılım programı ile perakende barkod sistemin de ve toptancı barkod sistemin de terminal üzerinde çalışan saha satış yazılımıdır. Offline ve Online çalışma özelliğine sahiptir. Sahada ürün tesliminde ister fatura ister irsaliye basa bilmektedir.

AXAPOS  Termal yazılım programı ile online ve ofline terminal programıdır. Lokal ortamda giriş ve çıkış evraklar gibi etiketleme, sayım da genellikle kullanılır.

AXAPOS  Mühendislik; Market,Gıda,Hazır Giyim,Restaurant ve Endüstriyel Sistemler başta olmak üzere 1.000’den fazla firma ve 7.000’den fazla kullanıcıya hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizden bazıları;